Омелян заявив, що BMW X5 належить його брату, а він користувався нею декілька разів

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що декілька разів користувався автомобілем BMW X5, який фігурує у висунутій йому підозрі у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

"Машина є власністю брата. Всі автомобілі, які були у моїй власності, були зареєстровані на моє ім'я, і були у моїй декларації, це легко простежити. Я вважаю, що мій брат має право купити автомобіль", - заявив міністр, відповідаючи на запитання журналіста ТСН після завершення судового засідання 14 вересня, на якому його відпустили на поруки.Примітно, що міністр не хотів спочатку прямо відповідати на запитання про те, чи справді у нього були переписки із братом, які цитував прокурор САП під час зачитування обґрунтування для висування підозри Омеляну.

У тих повідомленнях брат міністра Максим Омелян нібито просив дозволу у Володимира Омеляна скористатися машиною.

"Машиною я користувався у 2015-16 році декілька разів. Крапка. Щодо дозволу - такого точно не могло бути, тому що це власний автомобіль Максима і він ним розпоряджається. [Можливо, була] ситуація, коли треба було чимось допомогти один одному. Я вважаю, що брат брату має право на допомогу. Ми вивчимо ці матеріали, до чого стосуються ці переписки, в якій ситуації вони були і про що взагалі йшлося", - наголосив Омелян.Нагадаємо, 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.

За даними НАБУ, 2015 року Омелян отримав активи, вартість яких значно перевищує його законні доходи: позашляховик BMW X5 2015 року випуску та готівку (90 тисяч доларів та 25 тисяч євро).

Сам чиновник вважає справу проти нього сфабрикованою та пов’язує її з наближенням виборів 2019 року.

Під час засідання Солом'янського суду Києва 14 вересня прокурор САП Валентин Мусіяка розповів про схему купівлі Омеляном BMW X5 й про оренду літнього будинку у Вишгороді.

Після виступу прокурора слово взяв адвокат Омеляна Олександр Лисак. Він заявив, що прокурор дає суб'єктивну думку щодо показання свідків, які не дали прямих показів про те, що міністром інфраструктури Володимиром Омеляном здійснювалися прямі незаконні дії.

Сам Омелян порівняв справу проти нього із "боротьбою з бабцями в підземних переходах" та нагадав, що сам докладав зусиль до того, щоб в Україні запрацювали незалежні НАБУ и САП.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/omelyan-zayaviv-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Адвокат відвідав полоненого українського моряка Лісового 0 0 0
Онуфрій втратив титул митрополита Київського 0 0 0
Помер гуморист з Кривого дзеркала 0 0 0
Зараз я із ним не спілкуюся, – Катерина Кухар про скандал навколо Полуніна 0 0 0
Филарет станет "почетным патриархом" новосозданной церкви 0 0 0
У Пентагоні заявили, що коаліція завдала авіаудару по мечеті на півдні Хаджина 0 0 0
«Закон про рабство»: У Будапешті поновилися антиурядові протести 0 0 0
Украинец Далакян нокаутировал доминиканца Леброна и защитил титул чемпиона мира в легчайшем весе. ВИДЕО 0 0 0
Балерина Катерина Кухар прокоментувала вчинок Полуніна 0 0 0
Женский день календаря. История праздника 8 Марта: легенды и реальность 0 0 0