Популярні пігулки можуть призвести до незапланованої вагітності

Вживання активованого вугілля перед сексом може стати причиною незапланованої вагітності.
Цей препарат покликаний виводити з організму токсини та отрути. Якщо жінка приймає контрацептиви, активоване вугілля "знешкодить" і їх, передає Zdorovia.
Експерти зазначають, що активоване вугілля є чудовим інгредієнтом масок для обличчя, засобів для відбілювання зубів і детоксикації організму. Однак можуть бути і негативні наслідки.
"Медицині відомі численні випадки колапсу легень і серйозних хвороб цих органів, які виникали в результаті цієї неприємної помилки. Нарешті, активоване вугілля викликає почорніння язика, закупорку кишечника, діарею, чорний кал і важке зневоднення. Не забувайте про те, що його ефективність проти токсинів спостерігається тільки в перші 40-50 хвилин після вживання цих речовин, оскільки вугілля впливає тільки на вміст шлунка. Якщо токсини вбралися в кров, то пити вугілля просто марно", - пояснює видання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як сприйняти новину про незаплановану вагітність

Вчені з Корнельського університету підрахували, що у половини жінок вагітність настає несподівано. Найчастіше незапланована вагітність настає в тривалому цивільному шлюбі, коли пари не використовують засоби контрацепції.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health/_popul...

Самые важные новости дня с facebook & twitter