Росіяни в ОБСЄ ''похоронили'' скандального блогера Шарія

Російська делегація на засіданні Організації з безпеки і співпраці в Європі озвучила вимогу про покарання України за нібито вбивство скандального проросійського відеоблогера Анатолія Шарія.
Насправді Шарій живий-здоровий, просто росіяни переплутали його з убитим в Києві журналістом Павлом Шереметом, повідомив у Facebook український блогер Юрій Гудименко.
"На засіданні ОБСЄ російська делегація зажадала покарати Україну за вбивство Анатолія Шарія. Ні, не жарт. Це вони з Шереметом так епічно переплутали. Десь у Голландії зафіксовано різке стиснення чорної діри", – мовиться у дописі Гудименка.

Цей інцидент із помилкою російської делегації в ОБСЄ викликав обговорення у соцмережах. Так, користувачі почали висловлювати припущення, що Шарію жити залишилося недовго.Хто такий Анатолій Шарій? Український відеоблогер, відомий своїми проросійськими і українофобськими поглядами, в минулому журналіст. З 2014 року став автором власного відеоблогу, де критикує українську владу, ЗМІ та персоналії, пов'язані з Україною. СБУ та Комітет визволення політв'язнів звинувачують Шарія в дискредитації України, українофобії і проросійській пропаганді. 2012 року отримав політичний притулок у Литві, точне місце проживання приховує.

Читать польностью: https://24tv.ua/rosiyani_v_obsye_pohoron...

Самые важные новости дня с facebook & twitter