NVIDIA затримає випуск бюджетних відеокарт серії GeForce RTX

Після анонсу нових відеокарт NVIDIA на базі архітектури Turing багато користувачів помітили, що старі адаптери десятої серії не поспішають знімати з полиць магазинів. Це породило нові чутки, згідно з якими розробник не планує відмовлятися від попередньої серії графічних прискорювачів. Тепер же чіпмейкер підтвердив цю інформацію офіційно.
Про це повідомляє Techspot.
Під час виступу на конференції Citi Global Technology Conference фінансовий директор NVIDIA Колетт Кресс повідомила, що GPU на базі Turing і Pascal будуть співіснувати паралельно ще якийсь час. Судячи з усього, відеокарти десятої серії не зніматимуть з продажу як мінімум до кінця 2018 року.
Відеокарти на Turing зробили великий стрибок в плані продуктивності і загальних можливостей, тому висока ціна на них цілком виправдана. Але ми плануємо продавати як карти на архітектурі Turing, так і на Pascal. Ймовірно, це триватиме до святкового сезону, – зазначила Кресс.
Також фінансовий директор підкреслила, що в компанії не вважають Turing і Pascal конкурентами, адже новинки хоч і дорожчі, але надають користувачам набагато більш високу продуктивність.
Зважаючи на заяву Кресс, яка прозвучала в ході цієї ж конференції, можна зробити й інший висновок: компанія планує почати виробництво і продаж бюджетних відеокарт на архітектурі Turing лише після того, як старі запаси GTX 10 серії будуть повністю розпродані.
Спочатку в продажу з'являться карти з трасуванням променів. Це будуть RTX 2080 Ti, 2080 і 2070, – заявила Кресс.
Презентація технології NVIDIA RTX у нових відеокартах GeForce на базі архітектури Turing – дивіться відео
 

Це дозволяє припустити, що трасування променів не буде підтримуватися базовими моделями нової лінійки. Ймовірно, очікувати їх появи варто не раніше 2019 року, а до тих пір цю цінову нішу займатимуть залишки складських запасів 10 серії GeForce, щоб не створювати конкуренції всередині бренду.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Читать польностью: https://24tv.ua/nvidia_zatrimaye_vipusk_...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Volkswagen Golf GTI TCR пошел в серию 0 0 0
Как устроен маркетинг ТМ «Наша Ряба Аппетитная» 0 0 0