Гонтарева знайшла нову роботу

Екс-очільниця Національного банку України Валерія Гонтарева стала головою наглядової ради компанії "Медікіт". Це онлайн-майданчик, що сполучатиме пацієнтів та лікарів.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив CEO компанії "Медікіт" Руслан Кравець.
"16 березня 2018 року я пішов з НБУ, і в цей же день парламент звільнив Валерію Гонтареву з посади голови. Ось уже півроку ми працюємо над медичною комунікаційною платформою "Медікіт", яка скоро виходить на ринок", – написав Кравець.
А сьогодні Валерія Гонтарева набула формального статусу – голови наглядової ради ТОВ "Медікіт". І у мене старий новий начальник: стратег, візіонер і найкращий менеджер, – додав CEO компанії.
Кравець зазначив, що "Медікіт" створює екосистему медичної взаємодії пацієнтів, лікарів та всіх інших учасників медичного ринку.

Додамо, що напередодні ресурс Liga.net повідомляв про те, що Гонтарева починає новий проект – онлайн-майданчик, що сполучатиме пацієнтів та лікарів.
Відомо, що юридично Гонтарева не має стосунку до проекту. У компанії "Медікіт" два засновника – її син Антон Гонтарев та Світлана Кириченко, яка працювала у структурах компанії ICU з 2008 по 2010 рік.
Гонтарева продала Костянтину Стеценку і Макарові Пасенюку свою частку в ICU перед призначенням в НБУ в 2014 році.
Антон Гонтарев та Кириченко інвестували в статутний капітал "Медікіт" по 5 мільйонів гривень. Сама компанія зареєстрована 12 січня 2018 року. Кириченко відмовилася говорити про свою участь у компанії. В ICU повідомили, що не мають до проекту жодного стосунку.
Директором "Meдiкiт" з 14 квітня 2018 року значиться Руслан Кравець – колишній заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ.

Читать польностью: https://24tv.ua/gontareva_znayshla_novu_...

Самые важные новости дня с facebook & twitter