Вчені натрапили на розумну цивілізацію в космосі

Дослідники з Каліфорнійського університету в Берклі заявили, що могли натрапити на розвинуту цивілізацію в космосі. Вчені вловили 72 дивні сигнали в ході розшифровки 400 терабайт радіоінформації, отриманої з карликової галактики, що розташована на відстані 3 млрд світлових років від Землі.
"Проект заснований на припущенні, що будь-яка технологічно розвинута цивілізація може подавати сигнали на певній частоті. Джерело сигналу, позначуване вченими як FRB 121102 - унікальне, оскільки тільки воно регулярно подає швидкі радіосплески такого роду. Виявлені сигнали являють собою швидкі, але добре відчутні радіоімпульси. Щось подібне вже спостерігалося вченими в 2007 році, але лише зараз вони привернули увагу дослідників", - йдеться в повідомленні, передає BBC.
Існує кілька теорій походження сигналів, одна з них навіть припускає, що сигнали посилаються якоюсь розумною позаземною субстанцією.
"Вчені з Гарвардського університету припустили, що імпульси можуть бути витоками енергії з побудованих позаземними цивілізаціями потужних передавачів, мета яких - здійснення міжзоряних космічних експедицій. Вчені припускають, що для таких експедицій може бути використаний принцип так званого світлового або сонячного вітрила. Невеликий тиск, створюваний світлом (фотонами), може дати слабке, але постійне прискорення, яке теоретично дозволило б космічному кораблю в результаті досягати близькосвітлових швидкостей".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розповіли, які планети можуть бути придатними для життя

Американське космічне агентство NASA почало конкурс CO2 Conversion Challenge. Його приз - $1 млн. Охочі взяти участь у конкурсі повинні створити технологію перетворення вуглекислого газу на глюкозу в марсіанських умовах. Потім глюкозу можна використовувати для годування різних мікроорганізмів.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/science-life/...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Про що вказують мурахи по тілу 0 0 0
Децентралiзацiя для українцiв: якою вона повинна бути 0 0 0
"Теща приїхала з Переяслава-Хмельницького, вчора з'їла запаси" 0 0 0
На Київ чекають потужні зливи і снігопади 0 0 0
Російський літак збили союзники Кремля 0 0 0
Росія – це загроза: Трамп підписав нову стратегію кібербезпеки США 0 0 0
США налаштовані на зниження своєї залежності від міжнародних організацій 0 0 0
На Київщині судитимуть банду колекторів-рекетирів 0 0 0
Британська поліція розкрила загадкову справу вбивства більше 400 котів 0 0 0
МінТОТ ініціює санкції проти виробників хімікатів в окупованому Криму 0 0 0