Вчені натрапили на розумну цивілізацію в космосі

Дослідники з Каліфорнійського університету в Берклі заявили, що могли натрапити на розвинуту цивілізацію в космосі. Вчені вловили 72 дивні сигнали в ході розшифровки 400 терабайт радіоінформації, отриманої з карликової галактики, що розташована на відстані 3 млрд світлових років від Землі.
"Проект заснований на припущенні, що будь-яка технологічно розвинута цивілізація може подавати сигнали на певній частоті. Джерело сигналу, позначуване вченими як FRB 121102 - унікальне, оскільки тільки воно регулярно подає швидкі радіосплески такого роду. Виявлені сигнали являють собою швидкі, але добре відчутні радіоімпульси. Щось подібне вже спостерігалося вченими в 2007 році, але лише зараз вони привернули увагу дослідників", - йдеться в повідомленні, передає BBC.
Існує кілька теорій походження сигналів, одна з них навіть припускає, що сигнали посилаються якоюсь розумною позаземною субстанцією.
"Вчені з Гарвардського університету припустили, що імпульси можуть бути витоками енергії з побудованих позаземними цивілізаціями потужних передавачів, мета яких - здійснення міжзоряних космічних експедицій. Вчені припускають, що для таких експедицій може бути використаний принцип так званого світлового або сонячного вітрила. Невеликий тиск, створюваний світлом (фотонами), може дати слабке, але постійне прискорення, яке теоретично дозволило б космічному кораблю в результаті досягати близькосвітлових швидкостей".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розповіли, які планети можуть бути придатними для життя

Американське космічне агентство NASA почало конкурс CO2 Conversion Challenge. Його приз - $1 млн. Охочі взяти участь у конкурсі повинні створити технологію перетворення вуглекислого газу на глюкозу в марсіанських умовах. Потім глюкозу можна використовувати для годування різних мікроорганізмів.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/science-life/...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Підсумки 26.05: Київ і шаурма, дефолт від Коломойського 0 0 0
Протест проти Зеленського у Рівному: неповнолітня говорить про затримання та жорстке поводження 0 0 0
Трамп схвалив намір японського прем'єра відвідати Іран з посередницькою місією 0 0 0
У Росії зграя собак затягла дворічного малюка в каналізацію 0 0 0
Трамп першим з іноземних лідерів зустрівся з новим імператором Японії 12 12 666
Натуральний препарат врятує ваш урожай від шкідників 0 0 0
"Космос!" Полуголая звезда российских сериалов похвасталась идеальным телом 0 0 0
Що обов'язково варто їсти жінкам, які подолали рак грудей 0 0 0
У Мексиці водій трейлера протаранив 15 автомобілів, четверо загиблих 0 0 0
ВООЗ визнала «ігровий розлад» хворобою 0 0 0