Росія не стане "мститися" за Захарченка: експерт назвав причину

Навряд чи Росія піде на масштабне військове загострення на Донбасі через вбивство Захарченка. Росія тиснутиме на Україну і Захід дипломатичним шляхом – оголошенням місцевих виборів.
Таку думку 24 каналу висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.
За словами експерта, інформація про те, що проросійські бойовики та деякі куратори ОРДЛО хочуть покарати Київ за ліквідацію Захарченка, є. Але в них немає такої можливості.
Проросійські бойовики можуть хотіти піти в наступ, але без військової підтримки з Москви в них не вистачить ресурсів. Якщо Кремль погодиться надати військову підтримку колаборантам, то Росії буде складно розігрувати карту звинувачень на адресу Києва, – зазначає Фесенко.
При цьому політолог зазначає: точки зору зовнішніх формальних ознак немає підстав говорити про військове загострення на Донбасі. За інтенсивністю обстрілів, кількістю порушень колаборантами режиму припинення вогню, говорить Фесенко, ситуація майже повернулася до того, що було до шкільного перемир'я. Тобто близько тридцяти обстрілів українських позицій за добу, епізодичне застосування важкого озброєння, снайперські обстріли. Але масштабної ескалації немає.

Читать польностью: https://24tv.ua/rosiya_ne_stane_mstitisy...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0