Захід київської Самопомічі

До недавнього часу я вважав, що київська «Самопоміч» має непогані перспективи для самостійної політичної діяльності. Очевидно, що бути «київською філією львівської партіі» для них було затісно. І якби вони за власною ініціативою відкололися від партії «Самопоміч», то мали б цікаві перспективи.
Але не вийшло. Тепер картина така, що вони спалилися на гм-гм «некоректному» голосуванні на користь свого колеги по фракції, який не втримався від того, щоб скористатися службовим становищем заради комерційного інтересу.Єдино вірним рішенням проблеми на цьому етапі для депутатів «Саморпомочі» було б визнати, що помилилися, вибачися перед виборцем, і працювати надалі. А там уже приймати рішення у зручний момент.
Тепер я думаю, що команда київської «Самопомочі» не збережеться. Гусовський був помітним політиком, але втрапив в скандал. Інших впізнаваних медійних осіб там немає. Для створення власного політичного бренду потрібні гроші, час та зусилля. Гроші б прийшли до команди, проте до неструктурованої групи депутатів великі спонсорські гроші не прийдуть. Власних грошей хоч і у небідних депутатів на активну розбудову нової політичної сили та агітацію не думаю, що вистачить. Та й шлейф скандалу, на жаль довго вивітрюватиметься, хоч це й другорядна проблема в нашому суспільстві.

Читать польностью: https://glavcom.ua/columns/ig_lyashenko/...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Соболєв створює нову партію 0 0 0
У Тибеті стався потужний землетрус 0 0 0
В "Укроборонпромі" підготувалися до виробництва модулів наведення для українських гелікоптерів 0 0 0
Євген Бистрицький: НЕМАЄ ПРОТИСТОЯННЯ ГРОМАДЯН. Є ПОЧАТОК ПОЛІТИЧНОЇ БОРОТЬБИ 0 0 0
Затриманий на Київщині кілер з кулеметом вийшов з-під варти, але його одразу затримали 6 6 666
Сьогодні буде майже літо: прогноз погоди на 24 квітня 0 0 0
Президент Європейської Ради анонсував зустріч із Зеленським 0 0 0
Противсіхство Вакарчука як важливий важіль української політики 0 0 0
У Києві поліцейські затримали серійного квартирного крадія. ФОТО 0 0 0
Трамп у червні відвідає Британію на запрошення королеви 0 0 0