Президент не приїхав на відкриття Сорочинського ярмарку

Уже продав 11 пляшок медовухи. Це непоганий результат для початку. З такими темпами за кілька днів гарно зароблю. Люди можуть зажати гроші на одяг, посуд або сувеніри. Але обділити себе смачненькою стравою чи питвом це не про українців, говорить 43-річний Анатолій Пархоменко з Дніпра. Приїхав торгувати медовухою на Сорочинський ярмарок.
Захід офіційно відкрили 21 серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині. Його 20-й рік поспіль проводить приватна компанія "Сорочинський ярмарок". На церемонію відкриття не приїхали представники керівництва країни. Організатори запрошували президента Петра Порошенка, спікера Верховної Ради Андрія Парубія та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Був заступник голови Полтавської облради 36-річний Анатолій Ханко.
Ярмарок велика подія і родзинка для Полтавщини, каже Ханко. На війні в одному з окопів я зустрівся з хорватом. Коли розказав йому про Сорочинський ярмарок, в нього загорілись очі. Згадав, як його батьки приїжджали сюди.
До кінця ярмарку очікують близько півмільйона туристів.
Оскільки ми святкуємо ювілей, підготували для гостей кілька сюр­призів, розповідає керівник проекту Світлана Свищева. Уперше художники малюватимуть картини на гоголівську тематику і проводитимуть майстер-класи. На фестивалі-конкурсі українського весілля покажемо його обряди й традиції з різних куточків країни. Сорочинський ярмарок існує для того, щоб об'єднувати людей. За всі роки нас відвідали представники 50 країн світу. Ми залишаємося поза політикою і скандалами.
На ярмарок приїхали 600 майстрів, кілька сотень підприємців і понад 5 тис. творчих колективів. Щовечора виступають українські артисти й гурти. Серед них "Ляпіс 98", "ВВ", "Казка", "Студія "Квартал 95", Вєрка Сердючка. Вхід платний, коштує від 50 до 200 грн.
Цьогоріч за артистів деруть у три шкури. Хоча на таких національних заходах мають виступати безплатно. Зажралися, говорить 33-річний Володимир Турпітько з Полтави.
Сорочинський ярмарок триватиме до 26 серпня.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/ukraine-newsp...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Для соглашения по климату нет альтернативы − генсек ООН 0 0 0
Трамп сравнил пожары в Калифорнии с "монстром" 0 0 0
Як мала виглядати гривня: ескізи 1990-х 0 0 0
Угоді по клімату немає альтернативи - генсек ООН 0 0 0
Знайдено субмарину San Juan: в Аргентині оголошено траур 0 0 0
Президентские выборы в Украине: в США раскрыли план России 0 0 0
Почему не стоит ждать, когда умрет поколение, которое помнит СССР 0 0 0
Путін таємно з'їздив у монастир 0 0 0
"Ми звикли помирати" - психолог поділився секретом успіху 0 0 0
Путин 4.0. Что мировые СМИ пишут о выборах президента России 0 0 0